خانه / برنامه رژیم غذایی / برنامه غذایی ماهانه

برنامه غذایی ماهانه

سایت لاغری و تناسب اندام MsnAG : برنامه غذایی ماهانه : برنامه غذایی : رژیم لاغری ۳۰ روزه چیست؟ یکی از رژیم های غذایی که به کار گیری آن توسط پزشکان بسیار توصیه می شود رژیم غذایی ۳۰ روزه است که در طی این مدت طرفداران زیادی را نیز به خود جلب کرده است. این رژیم غذایی یکی از سالم ترین و مفید ترین رژیم های غذایی به شمار می آید که سبب تقویت سلامتی فرد مصرف کننده می شود.

رژیم لاغری ۳۰ روزه(whole۳۰) نوعی برنامه غذایی سالم می باشد که مدعی است، برای بدن فواید متنوع سلامتی و احساسی به همراه دارد. این رژیم لاغری سال ۲۰۰۹ به وسیله دو کارشناس تغذیه ورزشی، بر اساس بازسازی سوخت و ساز بدن و همچنین تغییرشکل ارتباط افراد با مواد غذایی، به وجود آمد.

رژیم لاغری ۳۰ روزه، روی خوراکی هایی متمرکز می شود که احتمال دارد اثری منفی روی سلامت و تناسب اندام داشته باشند. بنابراین با حذف این خوراکی ها به فرد کمک می کند بدنی سالم داشته باشد. البته بیشتر مردم از این رژیم لاغری صرفا برای لاغر شدن استقبال می کنند.

روش انجام این رژیم لاغری

روش انجام دادن این رژیم بسیار ساده است، صرفا باید غذاهایی که برای سلامت بدن مضر هستند، به مدت ۳۰ روز کنار گذاشته شوند. سپس بعد از گذشت ۳۰ روز، به تدریج شروع به خوردن غذاهایی می کنید که در این مدت مصرف نکرده اید و با خوردن هرکدام از آنها اثرات شان را روی بدن تان بررسی می کنید. این رژیم قوانین سختی دارد. فهرستی از غذاهای مجاز و همچنین غیرمجاز دارد. در مدت یک ماه، هرگز نباید از قوانین آن تخطی کنید. مبتکران این رژیم لاغری می گویند، پایبندی به این رژیم، باعث می شود بدن از خوراکی هایی که باعث تورم، مشکلات گوارشی و عدم تعادل هورمونی شده اند، رها شود. این رژیم لاغری برخلاف رژیم های دیگر به محاسبه مقدار کالری مصرفی در بدن نیازی ندارد.

فواید رژیم های لاغری ۳۰ روزه

این رژیم لاغری فوایدی از جمله کم شدن چربی، بالارفتن سطح انرژی، خواب بهتر، کم شدن اشتها و بهبود عملکرد هنگام انجام دادن ورزش های لاغری ، دارد. علاوه بر این باعث می شود که شما در روش غذا خوردن و ذایقه تان، بازنگری کنید.

 

جهت دریافت برنامه دقیق و منظم روزانه و مشاهده وعده های غذایی اپلیکیشن لاغری را نصب کنید

برای مشاهده کامل این قسمت به اپلیکیشن لاغری و تناسب اندام | MsnAG  به قسمت برنامه رژیم غذایی و سپس به قسمت برنامه غذایی ماهانه  مراجعه کنید .

امتیاز دهی :
  • امتیاز بابت کیفیت مطلب :
  • امتیاز بابت کاربردی بودن :
  • امتیاز بابت نصب اپلیکیشن لاغری ما :
5.0
درحال ارسال
به این مطلب امتیاز دهید : 5 (1 رای)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =